Datum Locatie Actie
31 aug/1 sep Heerenveen Thialf Thialf ijshockey cup
2 sep Boeckenberg Portret- en teamfotosessies Belgische ploegen
4 sep Maartensdijk Portret- en teamfotoshoot DOS Westbroek
19:00u
9 sep Boeckenberg Portret- en teamfotosessies Belgische ploegen
10 sep Houten Portret- en teamfotoshoot Victum
NNB
11 sep Merelbeke Portret- en teamfotoshoots Floriant en Ganda
18:00u aanwezig
12 sep Luykxgestel Portret- en teamfotoshoot Stormvogels (L)
13-15 sep St. Etienne (Fr) Voorronde Europa Cup
16 sep Boeckenberg Portret- en teamfotosessies Belgische ploegen
17 sep Maarssen Portret- en teamfotoshoot OVVO
NNB
18 sep Temse Portret- en teamfotoshoot Temse
NNB
19 sep Nistelrode Portret- en teamfotoshoot Prinses Irene
NNB
21 sep Den Haag / De Uithof Ron Bertelingschaal
Den Haag - Nijmegen
23 sep Boeckenberg Portret- en teamfotosessies Belgische ploegen
24 sep Bennekom Portret- en teamfotoshoot DVO
NNB
25 sep Reusel Portret- en teamfotoshoot DDW
19:30u
26 sep Papendrecht Portret- en teamfotoshoot PKC
NNB
28 sep Hoogvliet (veld) Portret- en teamfotoshoot Hoogvliet
12:30u
29 sep Prive Niet plannen
30 sep Enschede Clinics talents TeamNL
16:00-20:30u
1 okt Koog aan de Zaan Portret- en teamfotoshoot Koog Zaandijk
NNB
2 okt Prive Niet plannen
3 okt Amsterdam Portret- en teamfotoshoot Blauw Wit
NNB
4 okt Velden Portret- en teamfotoshoot Swift
NNB
5 okt Sassenheim Portret- en teamfotoshoot TOP
12:00u
8 okt Wormer Portret- en teamfotoshoot Groen Geel
19:00u
10 okt Gorredijk Portret- en teamfotoshoot LDODK
21:30u
14 okt Alphen aan den Rijn Portret- en teamfotoshoot Tempo
20:00u
15 okt Nijeveen Portret- en teamfotoshoot DOS'45
18:30u
17-19 okt Prostějov (Czech Rep,) WK U21
22 okt Nuland/Geffen Portret- en teamfotoshoot Be Quick
NNB
24 okt Delft Portret- en teamfotoshoot Fortuna
NNB
25 okt Groesbeek Portret- en teamfotoshoor Spes
NNB
29 okt Erp Portret- en teamfotoshoot de Korfrakkers
NNB
31 okt Reusel Portret- en teamfotoshoot Rosolo
20:00u
1-4 nov Lviv, Oekraine Voorronde EK
7 nov Hardinxveld Portret- en teamfotoshoot HKC
(Uitvoering: Gertrude de Vries)
9 nov Driebergen Portret- en teamfotoshoot Dalto
NNB
25 nov-6 dec Prive Niet plannen
12-15 dec Spanje Pre Olympisch toernooi ijshockey mannen
27-30 dec Rotterdam Korfbal Challenge

2020

begin jan Zeist Portret- en teamfotoshoot Oranje U17 en U19
8-11 jan Budapest (Magyarorszag) Europa Cup
17-22 jan Eindhoven WK U18 vrouwen ijshockey
24-26 jan Bergisch Gladbach (Duitsland) Europa Shield
3-8 feb Prive Niet plannen
14-15 mar Mechelen (B) Halve finales zaalkorfbal
21-22 mar Mechelen (B) Finales zaalkorfbal
4 apr Ahoy Zaalkorfbalfinale Korfbal League en junioren
5 apr Eindhoven (DSC) Zaalkorfbalfinale Dames en Dames junioren
10-12 apr Leeuwarden WK U19
12-18 apr Frankrijk WK ijshockey vrouwen
19-25 apr Zagreb WK ijshockey mannen
1 mei Antwerpen Finale Beker van Belgie
30 mei   Finales Belgie U12, U14 en U16
31 mei   Finales Belgie U19 en TOP
13 -14 jun   Halve finales Ereklasse
20 jun De Lier Finales C, B, A en Ereklasse
27-27 jun Eindhoven (DSC) WKC U17
3-4 jul Rosebud res, South Dakota Powwow
8-13 jul Denver, Colorado www.photographyat
thesummit.com/sports/
1e week oktober Polen EK "B" plaatsen 9 t/m 16
1e week november Belgie EK "B" plaatsen 1 t/m 8